Product naam LG OLED77C9PLA Philips 32PFS6855 (2020)
LG OLED77C9PLA Philips 32PFS6855 (2020)
Prijs
Merk LG Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 77 inch 32 inch
Schermtype OLED LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A+
Energieverbruik actief 179 W 30 W
Energieverbruik per jaar 248 kWh 44 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W 0,3 W