Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Lees hier onze vergelijking tussen de LG E9 en de C9.
Product
| Fabrikantcode | OLED77C9.PLA.AEU |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 172,2 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 172,2 cm |
| Diepte | 5,6 cm |
| Diepte inclusief voet | 25,3 cm |
| Gewicht | 29,9 kg |
| Hoogte | 99,1 cm |
| Hoogte inclusief voet | 104,7 cm |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 36,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 13 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 77 inch |
| Schermtype | OLED |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Self-emitting |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 179 W |
| Energieverbruik per jaar | 248 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Ja |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Onderscheidingen | Consumentenbond |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 200 mm |