Het 86 inch grote scherm van de LG 86UM7600PLB zorgt voor een meeslepende ervaring waarbij je volledig opgaat in wat je kijkt. De 4K Ultra HD-resolutie levert haarscherpe beelden met levendige kleuren en diepe contrasten. Deze televisie is bovendien uitgerust met geavanceerde beeldverbeteringstechnologieën zoals True Color Accuracy en Active HDR, waardoor elk detail tot leven komt en elk beeld tot in de kleinste nuances wordt weergegeven.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 86UM7600PLB |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 194,3 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 194,3 cm |
| Diepte | 9,33 cm |
| Diepte inclusief voet | 42,6 cm |
| Gewicht | 44,6 kg |
| Hoogte | 111,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 119,8 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 48,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 86 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 248 W |
| Energieverbruik per jaar | 344 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |