Product
| Fabrikantcode | 86UM7600PLB |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 194,3 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 194,3 cm |
| Diepte | 9,33 cm |
| Diepte inclusief voet | 42,6 cm |
| Gewicht | 44,6 kg |
| Hoogte | 111,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 119,8 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 48,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 86 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 248 W |
| Energieverbruik per jaar | 344 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |