Product
| Fabrikantcode | 75UN85006LA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | LG |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 169,3 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 169,3 cm |
| Diepte | 8,9 cm |
| Diepte inclusief voet | 33,3 cm |
| Gewicht | 35,4 kg |
| Hoogte | 97,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 103,7 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 36,2 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | LG IPS 4K Display |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Back lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 185 W |
| Energieverbruik per jaar | 257 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 600 mm x 400 mm |