Product naam Samsung QLED Frame 75LS03T (2020) LG 75UN85006LA
Samsung QLED Frame 75LS03T (2020) LG 75UN85006LA
Prijs
Merk Samsung LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch 75 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A A
Energieverbruik actief 225 W 185 W
Energieverbruik per jaar 279 kWh 257 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W