Product
| Fabrikantcode | 65SM9010PLA |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | LG |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 145,5 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 145,5 cm |
| Diepte | 6,25 cm |
| Diepte inclusief voet | 32,37 cm |
| Gewicht | 26,4 kg |
| Hoogte | 83,5 cm |
| Hoogte inclusief voet | 90,6 cm |
| Kleur | Grijs |
| Totaalgewicht met voet | 28,1 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3 - 3,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | LG Nano cell |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 123 W |
| Energieverbruik per jaar | 171 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |