Product naam Samsung The Frame UE49LS03 LG 55UM7000PLC
Samsung The Frame UE49LS03 LG 55UM7000PLC
Prijs
Merk Samsung LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 49 inch 55 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B A
Energieverbruik actief 124 W 85 W
Energieverbruik per jaar 172 kWh 118 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W