Product
| Fabrikantcode | 50A7300F |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Hisense |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 111,6 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 111,6 cm |
| Diepte | 8,3 cm |
| Diepte inclusief voet | 23,4 cm |
| Gewicht | 9,8 kg |
| Hoogte | 64,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 69,6 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 10,4 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 50 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 90 W |
| Energieverbruik per jaar | 132 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 16 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard tv kijken |
| Draaibare voet | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |