Het eerste wat opvalt aan de Hisense 50A7300F is het verbluffende 50 inch scherm met een resolutie die zorgt voor scherpe en heldere beelden. Of je nu graag films kijkt, games speelt of gewoon tv-programma's volgt, elk detail komt tot leven op dit prachtige scherm. De kleuren zijn levendig en natuurgetrouw, waardoor je helemaal opgaat in wat je ziet.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 50A7300F |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Hisense |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 111,6 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 111,6 cm |
| Diepte | 8,3 cm |
| Diepte inclusief voet | 23,4 cm |
| Gewicht | 9,8 kg |
| Hoogte | 64,4 cm |
| Hoogte inclusief voet | 69,6 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 10,4 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 - 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 50 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 90 W |
| Energieverbruik per jaar | 132 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 16 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard tv kijken |
| Draaibare voet | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |