Product
| Fabrikantcode | 43A7300F |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Hisense |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 96,1 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 96,1 cm |
| Diepte | 8,3 cm |
| Diepte inclusief voet | 18,6 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 56 cm |
| Hoogte inclusief voet | 60,3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 7,6 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 58 W |
| Energieverbruik per jaar | 85 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 15 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard tv kijken |
| Draaibare voet | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |