Met een beeldschermgrootte van 43 inch past de Hisense 43A7300F perfect in diverse ruimtes, of je nu een filmavond organiseert met vrienden of geniet van je favoriete serie in je eentje. De Smart TV-functionaliteit van dit model stelt je in staat om eenvoudig toegang te krijgen tot streamingdiensten, apps en online content, zodat je altijd kunt genieten van een breed scala aan entertainmentopties.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 43A7300F |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Hisense |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 96,1 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 96,1 cm |
| Diepte | 8,3 cm |
| Diepte inclusief voet | 18,6 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Hoogte | 56 cm |
| Hoogte inclusief voet | 60,3 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 7,6 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 58 W |
| Energieverbruik per jaar | 85 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 15 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard tv kijken |
| Draaibare voet | Nee |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |