Prijs
Merk Toshiba Philips Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4 3
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Series en films streamen, Standaard tv kijken
Audio
Aantal speakers 2 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 58 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A+ A+ A
Energieverbruik actief 66 W 108 W 92 W
Energieverbruik per jaar 96 kWh 158 kWh 128 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W 0,5 W