Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 43UL3A63DG |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up-and-return-garantie |
| Merk | Toshiba |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 97,3 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 97,3 cm |
| Diepte | 8,1 cm |
| Diepte inclusief voet | 24,9 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Hoogte | 56,7 cm |
| Hoogte inclusief voet | 60,2 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 9,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 35 ms |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Active Motion Rate (Toshiba) | 2000 |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 54 W |
| Energieverbruik per jaar | 78 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen, Standaard gamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 100 mm |