Met een beeldscherm van 32 inch biedt de Toshiba 32LL3A63 het ideale formaat voor elke ruimte in huis, of het nu in de woonkamer, slaapkamer of studeerkamer is. De Full HD-resolutie zorgt voor scherpe details en levendige kleuren, zodat elk beeld tot leven komt op het scherm. Het hoogwaardige LED-beeldscherm garandeert een uitstekende helderheid en contrast, waardoor je vanuit elke kijkhoek kunt genieten van een prachtige beeldkwaliteit.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | 32LL3A63DG |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up-and-return-garantie |
| Merk | Toshiba |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 73,5 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 73,5 cm |
| Diepte | 8,9 cm |
| Diepte inclusief voet | 18,9 cm |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Hoogte | 43,7 cm |
| Hoogte inclusief voet | 47,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 6 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Nee |
| Input lag | 35 ms |
| Kijkafstand | 1,5 - 2 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 32 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Active Motion Rate (Toshiba) | 700 |
| Beeldkwaliteit | Standaard |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 31 W |
| Energieverbruik per jaar | 45 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 16 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen, Standaard gamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 100 mm |