Product
| Fabrikantcode | 32L2063DG |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Toshiba |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 73,2 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 73,2 cm |
| Diepte | 7,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 19,3 cm |
| Gewicht | 4,7 kg |
| Hoogte | 43,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 48,1 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 7 kg |
| Introductiejaar | 2020 |
Energieverbruik
| Energieklasse | F |
| Energieverbruik per 1000h | 32 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 12 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Ja |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Ja |
| Aantal HDMI poorten | 2 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Ja |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Ja |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0 |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Nee |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Toshiba smart platform |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Nee |
| Type smart platform | Basis |
| AirPlay | Nee |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Standaard |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 32 inch |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard zenders kijken |
| Aanbevolen kijkafstand tot tv | 1 - 2,5 meter |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Local dimming | Nee |
| HDR ondersteuning | Nee |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Input lag | 8 ms |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 75 mm x 75 mm |