Prijs
Merk Sony Philips LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 3 4 4
Audio
Aantal speakers 4 2 4
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 85 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B B A
Energieverbruik actief 438 W 78 W 137 W
Energieverbruik per jaar 391 kWh 114 kWh 190 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,3 W 0,3 W