Product
| Fabrikantcode | KD85XH9505BAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in-garantie |
| Merk | Sony |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 191 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 191 cm |
| Diepte | 7,4 cm |
| Diepte inclusief voet | 41,2 cm |
| Gewicht | 46 kg |
| Hoogte | 109,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 117,9 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 49 kg |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 18,5 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 85 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Full array |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Zeer goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 438 W |
| Energieverbruik per jaar | 391 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |