Product naam Sony KD-85XF8596 TCL 65P615 (2022)
Sony KD-85XF8596 TCL 65P615 (2022)
Prijs
Merk Sony TCL
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 85 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A
Energieverbruik actief 233 W
Energieverbruik per jaar 323 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W