Product naam Sony KD-75XH9096 LG OLED77Z29LA (2022)
Sony KD-75XH9096 LG OLED77Z29LA (2022)
Prijs
Merk Sony LG
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 4 4
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 75 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A
Energieverbruik actief 182 W
Energieverbruik per jaar 252 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W