Laatst bekende prijs:
Product
| Fabrikantcode | KD75XG8096BAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 168,6 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 168,6 cm |
| Diepte | 8 cm |
| Diepte inclusief voet | 40,2 cm |
| Gewicht | 30,7 kg |
| Hoogte | 97 cm |
| Hoogte inclusief voet | 103,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 32,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Motionflow XR (Sony) | 400 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 183 W |
| Energieverbruik per jaar | 254 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |