Product naam Sony KD-65XH8096 + Soundbar Sony Bravia KD-43X72KP (2022)
Sony KD-65XH8096 + Soundbar Sony Bravia KD-43X72KP (2022)
Prijs
Merk Sony Sony
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Series en films streamen, Standaard tv kijken
Audio
Aantal speakers 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A
Energieverbruik actief 137 W
Energieverbruik per jaar 190 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W