De Sony KD-65XH8096 brengt home-entertainment naar een hoger niveau met zijn indrukwekkende beeld- en geluidskwaliteit. Dit prachtige 65 inch scherm biedt een verbluffende 4K-resolutie en HDR-ondersteuning, waardoor elk beeld tot leven komt met ongeëvenaarde helderheid en levendige kleuren. Het Triluminos-display van Sony zorgt voor een breed kleurenbereik, waardoor elk detail nauwkeurig en realistisch wordt weergegeven.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | KD65XH8096BAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Sony |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 146,2 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 146,2 cm |
| Diepte | 7,1 cm |
| Diepte inclusief voet | 34 cm |
| Gewicht | 21,7 kg |
| Hoogte | 84,1 cm |
| Hoogte inclusief voet | 90,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 22,6 kg |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Motionflow XR (Sony) | 400 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 137 W |
| Energieverbruik per jaar | 190 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |