Sony KD-65XG9505 + Soundbar Philips 50PUS7906 - Ambilight (2021) + Soundbar + Hdmi kabel
Prijs
Merk Sony Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 2 4
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 65 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B G
Energieverbruik actief 176 W
Energieverbruik per jaar 244 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W