Sony KD-55XG9505 + Soundbar Philips 58PUS8506 - Ambilight (2021) + Soundbar + Hdmi kabel
Prijs
Merk Sony Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 2 4
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 55 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B G
Energieverbruik actief 145 W
Energieverbruik per jaar 201 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W