Product naam Sony KD-55XG8505 + Soundbar Sony KD-49XG8505 + Soundbar Toshiba 50QA4C63DG (2021)
Sony KD-55XG8505 + Soundbar Sony KD-49XG8505 + Soundbar Toshiba 50QA4C63DG (2021)
Prijs
Merk Sony Sony Toshiba
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 2 2 3
Audio
Aantal speakers 4 2 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Zeer goed
Curved
Schermdiagonaal 55 inch 49 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse A B
Energieverbruik actief 111 W 114 W
Energieverbruik per jaar 154 kWh 158 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W