Product naam Sony KD-55XF9005 Samsung Sero 43LS05T (2020)
Sony KD-55XF9005 Samsung Sero 43LS05T (2020)
Prijs
Merk Sony Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 3
Audio
Aantal speakers 2 5
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten Uitstekend
Curved
Schermdiagonaal 55 inch 43 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B B
Energieverbruik actief 145 W 96 W
Energieverbruik per jaar 201 kWh 133 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W