Product naam Sony KD-75XG9505 Sony KD-55XE9005
Sony KD-75XG9505 Sony KD-55XE9005
Prijs
Merk Sony Sony
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch 55 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse B A
Energieverbruik actief 230 W 109 W
Energieverbruik per jaar 319 kWh 151 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W