De Sony KD-43XH8505 biedt je alle mogelijkheden voor het kijken van films of sportwedstrijden. Dankzij de vloeiende 100 Hz beeldverversing mis je namelijk geen moment. De bewegingen zijn vloeiend en dat is ideaal als je een film kijkt met snelle beelden. Bij het aansluiten van deze televisie komt geen internetkabel aan de pas, want je koppelt de televisie middels Wifi probleemloos aan je eigen draadloze netwerk.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | KD43XH8505BAEP |
| Merk | Sony |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 96,5 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 96,5 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 26,4 cm |
| Gewicht | 13,2 kg |
| Hoogte | 56,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 62,4 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 13,7 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Goed |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 13 ms |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Motionflow XR (Sony) | 800 |
| Pixelstructuur | RGBW |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 89 W |
| Energieverbruik per jaar | 123 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 200 mm |