Deze Sony tv is ontworpen met oog voor detail en stijl, wat zich vertaalt in een slank en elegant design dat perfect past in elke moderne woonkamer. Elk detail is zorgvuldig vormgegeven en de kwaliteit straalt er vanaf. Met zijn 43 inch formaat creëert de KD-43XG8305 een ware thuisbioscoop waar je kunt genieten van al je favoriete films, series en games.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | KD43XG8305BAEP |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 96,5 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 96,5 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 26 cm |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Hoogte | 56,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 65,8 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 11,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 - 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Motionflow XR (Sony) | 800 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | Goed |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 76 W |
| Energieverbruik per jaar | 105 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 200 mm |