Met de Sony KD-43XG8096 breng je de ultieme kijkervaring naar jouw woonkamer. Dit prachtige 43 inch 4K Ultra HD Smart TV-scherm van Sony tilt je kijkbeleving naar een hoger niveau. Geniet van indrukwekkende helderheid, kleuren en details en dompel jezelf onder in je favoriete films, series en games.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | KD43XG8096BAEP |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 97 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 97 cm |
| Diepte | 5,7 cm |
| Diepte inclusief voet | 26 cm |
| Gewicht | 9,6 kg |
| Hoogte | 57 cm |
| Hoogte inclusief voet | 63 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 10,2 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Goed |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Nee |
| Motionflow XR (Sony) | 400 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 69 W |
| Energieverbruik per jaar | 96 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 200 mm |