Product
| Fabrikantcode | KD43XF8505BAEP |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 96,5 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 96,5 cm |
| Diepte | 5,8 cm |
| Diepte inclusief voet | 27,9 cm |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Hoogte | 56,9 cm |
| Hoogte inclusief voet | 62,8 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 11,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Zeer goed |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 13 ms |
| Kijkafstand | 2 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Sony Triluminos |
| Motionflow XR (Sony) | 800 |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 43 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | B |
| Energieverbruik actief | 76 W |
| Energieverbruik per jaar | 105 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
| Virtueel surround | Ja |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Antwerpen, Zaventem |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 200 mm |