Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Algemene eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Manufacturer Part Number (MPN) | XR55A90JAEP |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Smart Home toepassingsgebied | Afstandsbediening, Smart tv |
| Verpakkingsvolume B x H x D (m) | 139.1 cm / 83.6 cm / 18 cm |
| Breedte verpakking | 139.1 cm |
| Hoogte verpakking | 83.6 cm |
| Diepte verpakking | 18 cm |
| Omtrek verpakking | 342.3 cm |
| Totaalgewicht incl. verpakking | 29 kg |
| VESA-standaard | 300 x 300 mm |
| Diepte zonder standvoet | 4.1 cm |
| Afmetingen zonder voet (B/H/D) | 122.3 cm / 70.9 cm / 4.1 cm |
| Afmetingen met voet (B/H/D) | 128.2 cm / 70.9 cm / 31.7 cm |
| Aanbevolen kijkafstand | 2.75 m |
| Kleur standvoet | Zwart |
| Gewicht zonder voet | 18.6 kg |
| Gewicht met voet | 29 kg |
Technische eigenschappen
| Type apparaat | Oled-tv |
|---|---|
| Artikelnummer | 1691858 |
| Besturingssysteem | Google TV, Android TV |
| Processor | Dual core |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 139 cm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 55 inch |
| Beeldresolutie | Ultra HD 4K |
| Ultra HD Premium | ja |
| Smart tv | ja |
| Schermdesign | Flat |
Uitvoering
| Spraakbesturing | ja |
| Te verbinden met app | ja |
| Chromecast ingebouwd | ja |
| Ambilight | nee |
| Dvd-speler | nee |
| Elektronische programmagids (EPG) | ja |
| Beeld-in-beeld (PiP) | nee |
| Automatische zenderprogrammering | ja |
| CI+ | ja |
| Smart remote | ja |
| DVD-recorder | nee |
Updatebeleid
| Modeljaar | 2021 |
Energieverbruik data
| Jaarlijks energieverbruik | 168 kWh/a |
| EU-energie-efficientieschaal | A - G |
| Energieverbruik ingeschakeld | 399 W |
| Energieverbruik in uit-stand | 0.5 W |
Uitvoering beeld
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 139 cm / 55 inch |
| Resolutie | 3840 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Beeldfrequentie | 100 Hz |
| Led-technologie | Oled |
| High Dynamic Range (HDR) | ja |
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | G |
| Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) | 113 kWh |
| Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) | 112 kWh |
Ontvangst
| Ingebouwde tuners | DVB-T, DVB-T2 (H.264), DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
|---|
Geluid
| Muziekvermogen | 20 W + 20W + 10W + 10W |