Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | XR55A75KPAEP |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Merk | Sony |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
| Afhandeling van je defect | Bij jou thuis |
Audio
| Aantal speakers | 4 |
|---|---|
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Ja |
| Sony Acoustic Surface | Ja |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Ja |
| Aantal HDMI poorten | 4 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0b, 2.1 |
| HDMI eARC | Ja |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Google Tv |
| Smart TV | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
| Chromecast ingebouwd | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Uitstekend |
| Schermtype | OLED |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Series en films streamen |
| Aanbevolen kijkafstand tot tv | 2 - 4 meter |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Uitstekend |
| Pixelstructuur | WRGB |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Self-emitting |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 8,5 ms |
| Sony Triluminos | Ja |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Draaibare voet | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 300 mm x 300 mm |