De Samsung UHD 65TU8000 (2020) is een grote 65 inch televisie met ondersteuning voor Apple TV en AirPlay 2. Televisiekijken is echt een genot met dit apparaat, want al je films en series komen op een kleurrijke en heldere manier in beeld. Dankzij de internetverbinding is het mogelijk verbinding te maken met de Samsung Smart Hub. Zo kun je op een overzichtelijke manier televisiekijken, apps gebruiken of het internet op.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE65TU8000WXXN |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,94 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,94 cm |
| Diepte | 5,99 cm |
| Diepte inclusief voet | 28,21 cm |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Hoogte | 83,03 cm |
| Hoogte inclusief voet | 90,66 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 20,9 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Local dimming | Ja |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2100 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10+ |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 195 W |
| Energieverbruik per jaar | 161 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 300 mm |