Met de Samsung UHD 65TU7170 (2020) brengt Samsung opnieuw een pareltje in de wereld van televisies. Dit model is ontworpen om je kijkervaring naar een hoger niveau te tillen. Met zijn indrukwekkende 65 inch beeldscherm en Ultra High Definition (UHD) resolutie geniet je van een ongekende scherpte en helderheid, waardoor het voelt alsof je midden in de actie zit. Of je nu films kijkt, games speelt of naar je favoriete serie kijkt, elke details komt tot leven op dit prachtige scherm.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE65TU7170SXXN |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,84 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,84 cm |
| Diepte | 5,95 cm |
| Diepte inclusief voet | 28,21 cm |
| Gewicht | 20,6 kg |
| Hoogte | 82,98 cm |
| Hoogte inclusief voet | 90,62 cm |
| Kleur | Grijs |
| Totaalgewicht met voet | 20,9 kg |
| Introductiejaar | 2020 |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 116 W |
| Energieverbruik per jaar | 161 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Nee |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Nee |
| Aantal HDMI poorten | 2 |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Tizen |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | 24 maanden na introductiedatum |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
TV-tuner
| CI/CI+ aansluiting | Ja |
| Digitaal videosignaal | Digitenne (DVB-T), Digitenne (DVB-T2), Kabel (DVB-C) |
| Digitale tuner | Ja |
| DVB-T Twin tuner | Nee |
| Ondersteund door aanbieder | Ziggo |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Goed |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Aanbevolen kijkafstand | 3 - 3.5 meter, 3.5 - 4 meter, Meer dan 4 meter |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Series en films streamen, Standaard tv kijken |
Beeldscherm uitgebreid
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 11 ms |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2000 Hz |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Nee |
| Ambient Mode | Nee |
| Art Mode | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 300 mm |