Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE75NU8000LXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 167,38 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 167,38 cm |
| Diepte | 5,76 cm |
| Diepte inclusief voet | 36,92 cm |
| Gewicht | 36 kg |
| Hoogte | 96,41 cm |
| Hoogte inclusief voet | 104,08 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 39,6 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung Dynamic Crystal Color |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2500 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 75 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 155 W |
| Energieverbruik per jaar | 215 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
| Subwoofer | Ja |
| Virtueel surround | Nee |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |