Product
| Fabrikantcode | UE65RU7100WXXN |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 145,75 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 145,75 cm |
| Diepte | 5,97 cm |
| Diepte inclusief voet | 31,28 cm |
| Gewicht | 25 kg |
| Hoogte | 83,73 cm |
| Hoogte inclusief voet | 91,73 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 25,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Picture Quality Index (Samsung) | 1400 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 122 W |
| Energieverbruik per jaar | 169 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Ja |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |