Product
| Fabrikantcode | UE65NU8500LXXN |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 144,19 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 144,19 cm |
| Diepte | 11,36 cm |
| Diepte inclusief voet | 37,83 cm |
| Gewicht | 24,2 kg |
| Hoogte | 83,38 cm |
| Hoogte inclusief voet | 91,33 cm |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 26,3 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Ja |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 10 ms |
| Kijkafstand | 3 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung Dynamic Crystal Color |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2700 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 65 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A+ |
| Energieverbruik actief | 118 W |
| Energieverbruik per jaar | 164 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Subwoofer | Ja |
| Virtueel surround | Nee |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |