Stel je voor: een televisie-ervaring die al je zintuigen prikkelt en je onderdompelt in een wereld vol verbluffende beelden en meeslepend geluid. Dat is precies wat de Samsung UE58NU7100 te bieden heeft. Met zijn indrukwekkende 58 inch schermformaat en kristalheldere 4K-resolutie brengt deze televisie een nieuwe dimensie van kijkplezier in jouw woonkamer.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE58NU7100WXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 130,1 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 130,1 cm |
| Diepte | 6,03 cm |
| Diepte inclusief voet | 26,16 cm |
| Gewicht | 17,3 kg |
| Hoogte | 75,68 cm |
| Hoogte inclusief voet | 83,56 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 17,7 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15 ms |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Picture Quality Index (Samsung) | 1300 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 58 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 107 W |
| Energieverbruik per jaar | 148 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Lichtsensor | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Ja |
| Virtueel surround | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard gamen, Standaard films en series streamen |
| Als beste getest | Nee |
| Design volgens klanten | Heel mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Den Haag |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 400 mm x 400 mm |