Product
| Fabrikantcode | UE55NU8000LXXN |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 122,71 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 122,71 cm |
| Diepte | 5,49 cm |
| Diepte inclusief voet | 32,2 cm |
| Gewicht | 17,1 kg |
| Hoogte | 71,07 cm |
| Hoogte inclusief voet | 78,71 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 18,9 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Beeldkwaliteit volgens klanten | Uitstekend |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Input lag | 15 ms |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 1 miljard kleuren (10 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung Dynamic Crystal Color |
| Picture Quality Index (Samsung) | 2500 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 55 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD), UHD premium |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 99 W |
| Energieverbruik per jaar | 137 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,3 W |
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 40 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Goed |
Algemene eigenschappen
| Als beste getest | Ja |
| Design volgens klanten | Mooi |
| Draaibare voet | Nee |
| Onderscheidingen | Kieskeurig |
| Te testen in winkel | Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Groningen, Antwerpen, Zaventem |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |