Met het formaat van 50 inch dompelt de Samsung UE50RU7410 je onder in een wereld van entertainment. Het strakke en elegante design zorgt ervoor dat deze televisie een eyecatcher is in elke woonkamer. Daarnaast biedt de televisie een haarscherpe resolutie, waardoor elk detail tot leven komt en je volledig opgaat in wat je kijkt.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE50RU7410SXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 112,48 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 112,48 cm |
| Diepte | 5,97 cm |
| Diepte inclusief voet | 33,62 cm |
| Gewicht | 13,8 kg |
| Hoogte | 65,02 cm |
| Hoogte inclusief voet | 73,58 cm |
| Kleur | Zilver |
| Totaalgewicht met voet | 16,5 kg |
Beeldscherm
| Ambilight | Nee |
| Curved | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Kijkafstand | 2,5 m |
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Local dimming | Ja |
| Merkspecifieke beeldtechniek | Samsung Dynamic Crystal Color |
| Picture Quality Index (Samsung) | 1900 Hz |
| Pixelstructuur | RGB |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Schermdiagonaal | 50 inch |
| Schermtype | LED-LCD |
| Scherpte | 4K (UHD) |
| Type HDR | HDR10, HDR10+, HLG |
| Type local dimming | Edge lit |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
Energieverbruik
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik actief | 91 W |
| Energieverbruik per jaar | 126 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Lichtsensor | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Geluidskwaliteit volgens klanten | Standaard |
| Subwoofer | Nee |
Algemene eigenschappen
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard films en series streamen |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Te testen in winkel | Geen |
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 200 mm x 200 mm |