Wie dacht dat op een kleine kamer geen smart televisie past, heeft het mis. Want de Samsung UE32T5300C (2021) is precies voor die situaties bedoeld. Deze televisie heeft een formaat van 32 inch en is daarmee zeer compact. Daarmee zet je deze televisie in je keuken of slaapkamer. Maar toch hoef je niet in te leveren op functionaliteit. Deze slimme televisie biedt je toegang tot allerlei apps, games en ander online entertainment.
Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | UE32T5300CWXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 73,74 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 73,74 cm |
| Diepte | 7,41 cm |
| Diepte inclusief voet | 15,05 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Hoogte | 43,8 cm |
| Hoogte inclusief voet | 46,54 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 4,1 kg |
| Introductiejaar | 2021 |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik actief | 75 W |
| Energieverbruik per jaar | 46 kWh |
| Energieverbruik standby | 0,5 W |
| Energieverbruik per 1000h | 33 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 55 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 10 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Nee |
| Q-Symphony | Nee |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Ja |
| Aantal HDMI poorten | 2 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Ja |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Ja |
| RCA aansluiting | Ja |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0 |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Nee |
| Samsung One Remote | Nee |
Smart tv
| Bluetooth | Nee |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Tizen |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | 24 maanden na introductiedatum |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Standaard |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 32 inch |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard tv kijken |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Local dimming | Nee |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | HDR10 |
| Processor kernen | Dual core (2) |
| Input lag | 35 ms |
| Picture Quality Index (Samsung) | 1000 Hz |
Speciale eigenschappen
| Slaaptimer | Ja |
| Lichtsensor | Ja |
| Teletext | Ja |
| Optische drive beschikbaar | Nee |
| Als beste getest | Nee |
| Draaibare voet | Nee |
| Ambilight | Nee |
| Ambient Mode | Nee |
| Art Mode | Nee |
| One Connect Box | Nee |
Tv ophangen
| VESA beugelmogelijkheid | Ja |
| VESA standaard | 100 mm x 100 mm |