Laatst bekende prijs:
Vind de laagste prijs
Product
| Fabrikantcode | QE32LS03TCUXXN |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Garantietype | On-site service |
| Merk | Samsung |
| Oude apparaat gratis retour | Ja |
Fysieke eigenschappen
| Breedte | 72,39 cm |
|---|---|
| Breedte inclusief voet | 72,39 cm |
| Diepte | 2,54 cm |
| Diepte inclusief voet | 14,22 cm |
| Gewicht | 5,31 kg |
| Hoogte | 41,91 cm |
| Hoogte inclusief voet | 46,54 cm |
| Kleur | Zwart |
| Totaalgewicht met voet | 5,4 kg |
| Introductiejaar | 2020 |
Energieverbruik
| Energieklasse | G |
| Energieverbruik per 1000h | 60 kWh |
| Energieverbruik HDR per 1000h | 65 kWh |
Audio
| Aantal speakers | 2 |
| Continu/nominaal uitgangsvermogen totaal (RMS) | 20 W |
| Subwoofer | Nee |
| Ingebouwde soundbar | Nee |
| Geluidskwaliteit | Standaard |
| Dolby Atmos ondersteuning | Nee |
| Q-Symphony | Nee |
Aansluitingen
| Hoofdtelefoon aansluiting | Nee |
| Usb-aansluiting | Ja |
| HDMI-aansluiting | Ja |
| Composite aansluiting | Ja |
| Aantal HDMI poorten | 2 |
| Antenne-aansluiting | Ja |
| Component-aansluiting | Nee |
| Digitaal optische aansluiting | Ja |
| HDMI ARC (Audio Return Channel) | Ja |
| Netwerkaansluiting | Nee |
| RCA aansluiting | Nee |
| SCART-aansluiting | Nee |
| VGA-aansluiting | Nee |
| Versie female HDMI Type A poort | 2.0 |
Bediening
| Afstandsbediening meegeleverd | Ja |
| Bediening via Android app | Ja |
| Bediening via app | Ja |
| Bediening via Apple app | Ja |
| Spraakbesturing | Ja |
| Samsung One Remote | Ja |
Smart tv
| Bluetooth | Ja |
| DLNA | Ja |
| Smart platform | Tizen |
| Smart TV | Ja |
| Wifi ingebouwd | Ja |
| Type smart platform | Uitgebreid |
| Gegarandeerde ondersteuning met updates | 24 maanden na introductiedatum |
| AirPlay | Ja |
| Versie AirPlay | AirPlay 2 |
| Mediaspeler | Ja |
Belangrijkste eigenschappen
| Beeldkwaliteit | Standaard |
| Schermtype | LED-LCD |
| Schermdiagonaal | 32 inch |
| Scherpte | Full HD (1080p) |
| Verversingssnelheid | 50 Hz |
| Kleurdiepte | 17 miljoen kleuren (8 bit) |
| Aanbevolen televisie gebruik | Standaard zenders kijken |
| Aanbevolen kijkafstand tot tv | 1 - 2,5 meter |
Beeldscherm uitgebreid
| Kijkhoek kwaliteit | Standaard |
| Local dimming | Ja |
| Type local dimming | Edge lit |
| HDR ondersteuning | Ja |
| Type HDR | HDR10 |
| Processor kernen | Quad core (4) |
| Input lag | 15,4 ms |
| Picture Quality Index (Samsung) | 1000 Hz |