Product naam Samsung QLED 8K QE82Q950R Samsung QLED 75Q80T + Soundbar
Samsung QLED 8K QE82Q950R Samsung QLED 75Q80T + Soundbar
Prijs
Merk Samsung Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Audio
Aantal speakers 4 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 82 inch 75 inch
Schermtype LED-LCD LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse D A
Energieverbruik actief 579 W 201 W
Energieverbruik per jaar 803 kWh 279 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W 0,5 W