Samsung QLED 8K QE75Q950R Samsung QLED 55Q80A (2021) + Soundbar TCL 50P731 (2022) + Soundbar
Prijs
Merk Samsung Samsung TCL
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4 3
Audio
Aantal speakers 4 6 2
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse C G
Energieverbruik actief 409 W
Energieverbruik per jaar 567 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W