Samsung QLED 8K 75Q950TS (2020) Philips 65OLED706 - Ambilight (2021)  + Soundbar + HDMI kabel
Prijs
Merk Samsung Philips
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Thuisbioscoop
Audio
Aantal speakers 4 3
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse C
Energieverbruik actief 389 W
Energieverbruik per jaar 540 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W