Met de Samsung QE85LS03BGU The Frame 2023 ervaar je de ultieme kijkervaring in jouw huis. Deze indrukwekkende 85 inch QLED TV combineert baanbrekende technologie met een elegant ontwerp, waardoor het niet alleen een televisie is, maar ook een kunstwerk dat perfect past in ieder interieur. Laat je betoveren door de scherpe beelden, levendige kleuren en de slimme functies van deze televisie.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Local dimming | Yes |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | QLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Quantum-dotkleurtechnologie | Yes |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| LED backlight-type | Dual LED |
| Inchmaat | 85 inch (216 cm) |
| Smart modes | Filmmaker, Film |
| Draaibare display | Yes |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Sound-mirroring | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.3 |
| Universele gids | Yes |
| TV initieert spiegeling | Yes |
Audio
| Q-Symphony | Yes |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Technologie voor decoderen van geluid | Dolby Digital Plus |
| Beschrijvend element audio-voorselectie | Yes |
| Muziekmuur | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) | Yes |
| Multiroom | Yes |
| Adaptief geluid+ | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | Yes |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Besturingssysteem | Tizen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Beeldtype tv | QLED |
| Apple AirPlay 2 | Yes |
| One Connect Box | Yes |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 2087 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Gewicht verpakking | 64,1 kg |
| Hoogte verpakking | 1249 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1904,3 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 347,9 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 1122,4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 2,69 cm |
| Gewicht (met standaard) | 45,4 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 44,5 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 190,4 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 108,5 cm |
| Breedte van de standaard | 142 cm |
| Diepte van de standaard | 34,8 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Netwerk
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Yes |
| Wifi | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Internet TV | Yes |
| IPv6-ondersteuning | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 600 x 400 mm |
| Soort bediening | Draadloos |
| VESA-montage | Yes |
| Automatisch uitschakelen | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Stand kleur | Zwart |
| Meegeleverde kabels | AC |
Poorten & interfaces
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface (CI) | No |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Ingang stroom | Yes |
| HDMI Quick Switch | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| RS-232C-poorten | 1 |
Teletext
| Teletext | Yes |
|---|
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 168,4 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 346 kWu |
| Energiezuinige modus | Yes |
| Vermogensverbruik (max) | 290 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (typisch) | 168,4 W |