De Samsung QE75LS03BGU The Frame 2023 is een adembenemende 75 inch QLED TV die niet alleen indruk maakt met zijn beeldkwaliteit, maar ook met zijn unieke design. Met dit prachtige toestel haal je niet alleen een televisie in huis, maar ook een kunstwerk dat je interieur verrijkt.
Het grote scherm van 75 inch zorgt voor een meeslepende kijkervaring. Of je nu naar je favoriete film kijkt, een spannende sportwedstrijd volgt of jezelf verliest in een Netflix-serie, het beeld is haarscherp en levendig. Dankzij de QLED-technologie weergeeft deze TV heldere kleuren, diepe contrasten en een indrukwekkende helderheid. Het beeld lijkt bijna tot leven te komen, alsof je zelf in de film of serie stapt.
Dit product is niet meer leverbaar.
Vind de laagste prijs
Beeldscherm
| Local dimming | Yes |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Display technologie | QLED |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 120 Hz |
| Quantum-dotkleurtechnologie | Yes |
| HDR-ondersteuning | Yes |
| LED backlight-type | Dual LED |
| Inchmaat | 75 inch (191 cm) |
| Smart modes | Filmmaker, Film |
Smart tv
| Smart TV | Yes |
|---|---|
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Sound-mirroring | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)-versie | 2.0.3 |
| Universele gids | Yes |
| TV initieert spiegeling | Yes |
Audio
| Q-Symphony | Yes |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos |
| Technologie voor decoderen van geluid | Dolby Digital Plus |
| Beschrijvend element audio-voorselectie | Yes |
| Adaptief geluid | Yes |
| Muziekmuur | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Actieve stemversterker / Active Voice amplifier (AVA) | Yes |
| Multiroom | Yes |
Belangrijkste kenmerken
| Kleur | Zwart |
| Dolby Atmos | Yes |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Smart TV | Yes |
| HDR | Yes |
| Ingebouwde soundbar | No |
| Besturingssysteem | Samsung Tizen |
| Verversingssnelheid | 100 Hz |
| Beeldkwaliteit | 4K Ultra HD |
| Energieklasse | G |
| Beeldtype tv | QLED |
| Apple AirPlay 2 | Yes |
| Modeljaar | 2023 |
| Type tv | Samsung The Frame |
| One Connect Box | Yes |
Gewicht en omvang
| Breedte verpakking | 1839 mm |
| Diepte verpakking | 207 mm |
| Gewicht verpakking | 50,7 kg |
| Hoogte verpakking | 1113 mm |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1682,3 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 315,8 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 998,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 2,69 cm |
| Gewicht (met standaard) | 35,9 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 35,3 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 168,2 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 96 cm |
| Breedte van de standaard | 104,2 cm |
| Diepte van de standaard | 31,6 cm |
Radio
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
|---|
Netwerk
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Webbrowser | Yes |
| Wifi | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Internet TV | Yes |
| IPv6-ondersteuning | Yes |
Design
| Paneelmontage-interface | 400 x 400 mm |
| Soort bediening | Draadloos |
| VESA-montage | Yes |
| Automatisch uitschakelen | Yes |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 4 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Bluetooth | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Bureaustandaard | Yes |
| Aantal On Screen Display-talen | 27 |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Stand kleur | Zwart |
| Meegeleverde kabels | AC |
Poorten & interfaces
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface (CI) | No |
| PC-ingang (D-Sub) | No |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
| Ingang stroom | Yes |
| HDMI Quick Switch | Yes |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| RS-232C-poorten | 1 |
Teletext
| Teletext | Yes |
|---|
TV-tuner
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
Energie
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 131,4 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 251 kWu |
| Energiezuinige modus | Yes |
| Vermogensverbruik (max) | 290 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (typisch) | 131,4 W |