Product naam Samsung QLED 8K 75Q800T + soundbar Samsung QE65S95BAT - 65 inch QLED TV
Samsung QLED 8K 75Q800T + soundbar Samsung QE65S95BAT - 65 inch QLED TV
Prijs
Merk Samsung Samsung
Aansluitingen
Aantal HDMI poorten 4 4
Bluetooth
Wifi ingebouwd
Algemene eigenschappen
Aanbevolen televisie gebruik Optimaal gamen, Optimaal sport kijken, Thuisbioscoop
Audio
Aantal speakers 4 8
Ambilight
Beeldkwaliteit volgens klanten
Curved
Schermdiagonaal 75 inch
Schermtype LED-LCD
Energieverbruik
Energieklasse C
Energieverbruik actief 404 W
Energieverbruik per jaar 560 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W